SMS ZDARMA

Pošlete si přes internet SMS zdarma do všech sítí českých největších mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone. Poslání textovky z přes SMS brány zdarma má výhodu, že za poslání neplatíte a také se spoustě lidem textovka lépe píše na klávesnici počítače než na mobilu.


SMS zdarma na O2

Pokud chcete poslat SMS zdarma na O2 síť O2 Telefónica ČR to umožňuje. SMS zpráva je omezena délkou 60 znaků, ale vzhledem k tomu, že je zdarma není to velký problém.

Jak odeslat SMS zdarma na O2 ?

Po naštění SMS brány se dostanete na adresu sms.1188.cz. Je možné, že se budete divit jak souvisí služba 1188 s O2, ale můžu Vás uklidnit služba 1188 je služba poskytovaná společností O2. Samotné odesílání zprávy je jednoduché vyplňte kolonku telefonní číslo příjemce, text zprávy a před kliknutím na odeslat SMS opiště kód z obrázku. Důvod proč SMS brána vyžaduje opisování kódu najdete na další stránce.

Můžu se dozvědět více o síti O2?

Síť O2 provozuje v České republice síť mobilního operátora i síť pevných linek, která zahrnuje také nabídku připojení k internetu pomocí ADSL nebo televize IPTV. O2 Telefónica znikla z přejmenování operátora pevných linek Českého telecomu a mobilního operátora Eurotel CZ. V roce 2009 byla Telefónica O2 sedmou největší firmou v České republice.

Hledám 02 sms zdarma

Pokud se setkáte s frází kdy je místo písmena o nula teda 02 často se jedná o chybu uživatele, který zamění písmeno O za nulu.