SMS ZDARMA

Pošlete si přes internet SMS zdarma do všech sítí českých největších mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone. Poslání textovky z přes SMS brány zdarma má výhodu, že za poslání neplatíte a také se spoustě lidem textovka lépe píše na klávesnici počítače než na mobilu.

SMS do zahraničí

Jistě Vás důmyslně napadlo, že když lze odesílat SMS do České republiky, že je také možnost, že zahraniční operátoři nabízejí odesílání SMS z internetu také zdarma a proto Vás nejpíše zajímá sms do zahraničí.
Pokud se jedná o Česká telefonní čísla (tedy s mezinárodní předvolbou +420), která jsou v současné době v zahraničí, můžete pro zasílání sms využít klasických sms brán Českých operátorů a SMS by měla být doručena.
V případě zahraničních operátorů: seznam s odkazy na jednotlivé operátory do jednotlivých zemí by byl nejspíše nepřehledný a proto, zde dáváme obecný návod jak se pokusit najít bránu sms do zahraničí.
Nejprve si zjištěte v u jakého operátora a v jaké zemi se účastník nachází. Zemi můžete najít například podle mezinárodní telefonní předvolby. Dále pak zadejte název této sítě a název země anglicky do Google, nejlepší asi bude i připojit text free sms. Pokud budete mít štěstí je možné, že naleznete správnou sms bránu.